Про прийом громадян у Прядівці

Дата: 05.02.2020 16:43

04 лютого 2020 року селищний голова Геннадій Сумський, згідно затвердженого графіку, провів прийом громадян у с.Прядівка.  В ході особистого прийому громадянами порушено питання землекористування та земельних відносин. За результатами розгляду заяв та звернень надано доручення  відповідальним працівникам виконавчого апарату селищної ради, питання  знаходяться на розгляді, про результати буде повідомлено заявників.

Крім цього, в ході виїзного прийому селищний голова відвідав відремонтоване і обладнане приміщення, в якому найближчим часом буде відкрито  Прядівський молодіжний центр. З старостою округу  визначено заходи, необхідні для остаточного  завершення робіт. Зокрема,  придбання  оргтехніки, а також  матеріалів для виконання поточних  ремонтних робіт у приміщенні  адмінбудинку, у якому розміщений  молодіжний центр. На черговій сесії  селищної рад, яка відбудеться 07 лютого 2020 року  заплановано виділення коштів селищного бюджету на зазначені цілі.