Доторкнулись до високого мистецтва

Нещодавно учні молодших класів Царичанської школи естетичного виховання побували  у Дніпропетровському театрі опери  і балету, де переглянули балет «Білосніжка і семеро гномів».

Це була справжня зустріч з високим мистецтвом. Усе заворожувало: казкове дійство,професійна постановка,плавні рухи артистів, класична чарівна музика у виконанні музикантів оркестру. Уся атмосфера,яка панувала в залі,налаштовувала глядачів на гармонійне спілкування з Його ВеличністюМистецтвом.

Разом з дітьми насолоджувались театральним дійством  батьки та педагоги. Цей день став не тільки пізнавальним,але й доброзичливим та веселим. Колектив школи сподівається,що такі поїздки стануть доброю традицією,адже вони спонукають юних музикантів до особистісного розвитку.