Бої закінчені, а історія вічна.

Дата: 11.02.2020 15:10

Урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  - Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів пройдуть в смт. Царичанка, у Бабайківському, Юр’ївському, Прядівському  та Михайлівському старостинських округах громади.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

15 лютого ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед  світлою пам’яттю  загиблих та членами їх сімей.

Запрошуємо взяти участь в урочистостях з нагоди цієї дати :

• 13 лютого 2020 року, с. Михайлівка  -  початок  о 09:00 год,  Урочистий мітинг  біля пам’ятника воїну-інтернаціоналісту Владиславу Яременку;
  • 13 лютого 2020 року, смт. Царичанка  -  початок об 11:00 год,  Урочистий мітинг  у парку Слави біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціонлістам;
  • 13 лютого 2020 року  с. Юр’ївка, Юр’ївський сільський будинок культури, початок о 14:00 год ;
  • 14 лютого 2020 року с. Бабайківка, Бабайківський сільський клуб, початок о 10:00 год.;
  • 14 лютого 2020 року с. Прядівка,   актова зала Прядівської ЗОШ I-III ст., початок о 12:00 год.

Царичанської селищної ради