Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Мітинг у Михайлівському старостинському окрузі.

                  

13.02.2020 року у  Михайлівському  старостинському окрузі, напередодні Дня вшанування  учасників бойових дій на території  інших держав,  мешканці  с. Михайлівка зібралися  на святому для всіх місці, щоб  віддати данину пам'яті  земляку Яременку  Владиславу Олександровичу.

Як захлинався бій останній

І ущухав вогонь атак,

Упав юнак в Афганістані

Двадцятирічний наш земляк.

З глибокою шаною  згадали всіх наших воїнів-інтернаціоналістів:

Ляха Сергія Григоровича, Шляхового Сергія Васильовича,Комісара Миколу Олексійовича, Мосієнка Василя Макаровича.

Тисячі наших хлопців загинули в боях і померли від ран, контузій, травм   і хвороб, пропали безвісті. Сивіли від горя батьки і матері, ховаючи своїх дітей, сиротіли діти,  вдовами ставали жінки в мирний час. Одну нагороду заробили воїни за проявлену мужність і героїзм – право жити у нашій пам’яті. Ми завжди будемо пам’ятати вічно юного нашого земляка Владислава Яременка, який загинув на афганській війні, рятуючи своїх товаришів.

На жаль не дожили до сьогоднішнього дня і наші односельці -  воїни - інтернаціоналісти: Кобзар Василь Володимирович та Воронько Володимир Костянтинович.

Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю наших земляків та тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.« повернутися до списку новин