АФГАНІСТАН: ПОДВИГ, БІЛЬ,ПАМ’ЯТЬ…» :заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 17.02.2020 21:22

Минув уже 31 рік,  як останній наш солдат полишив афганську землю і війна , яка  тривала  майже 10 років, скінчилась…

13-15  лютого  2020 року в смт. Царичанка та старостинських округах громади пройшли заходи   з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У  смт.Царичанка  біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям зібрались керівництво громади, району, ветерани афганської війни і представники громадськості. Відбулось покладання квітів та вшанування загиблих хвилиною мовчання.

Урочистий мітинг проведено і в с. Михайлівка біля пам’ятника  земляку Владиславу Яременку.

У Бабайківському старостинському окрузі пройшла зустріч з воїнами-афганцями , висловили вдячність за виконаний інтернаціональний обов’язок .

У Прядівському  старостинському  окрузі  за сприянням сільського бібліотекаря Потрапелюк Я.Ю., школярів Прядівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Прядівського старостату проведено  патріотично-виховну годину пам'яті "Афганістан-вічний біль" за участі членів спілки ветеранів Афганістану, вдів воїнів-інтернаціоналістів та запрошених гостей. Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.

У  Юр’ївському старостинському окрузі  с. Преображенка дітям розповіли про героїзм  солдат  і офіцерів в тій війні, про тих, хто  з честю виконував свій  військовий обов’язок, виконуючи військову  присягу і гублячи своїх товаришів  на полі бою. Учасники заходу  в с. Юр’ївка  слухали  розповідь директора сільського будинку культури  про історичні  події тих років, обговорили  матеріали слайд-презентації «Афганістан»,  а також відвідали музей села, де ознайомилися з біографіями та зібраними матеріалами про місцевих воїнів-інтернаціоналістів .

У День вшанування пам’яті  воїнів  – інтернаціоналістів висловлюємо  подяку всім  ветеранам трагічної Афганської війни та українським воїнам миротворцям.

Царичанської селищної ради