Відкритий обласний турнір з волейболу 2020

Дата: 19.02.2020 14:54

21-23 лютого 2020 року у смт. Царичанка ( Китайгороді та Могилеві) під патронатом Царичанського селищного голови Сумського Г.В., при сприянні голови Дніпропетровської обласної ради Олійника С.В., голови Царичанської районної державної адміністрації Саліженко Л.М., голови Царичанської районної ради Горбачової С.А. за підтримки управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА буде проходити відкритий обласний турнір з волейболу, присвячений 88-ій річниці створення Дніпропетровській області .

За інформацією Федерації волейболу Дніпропетровської області:

У турнірі  прийматимуть  участь команди з Царичанського, Васильківського, Петриківського, Синельниківського та  Кобеляцького районів (Полтавська обл.)  та з міст Дніпро, Кривий Ріг,  Кам’янське, Тернівка.

Змагання відбуватимуться у таких категоріях  -  молодь дівчата, молодь парубки, аматори жінки , аматори чоловіки та команди чоловіки  ветерани від 45+.

Змагання розпочнуть дівчата (молодь)  21 лютого  2020 року  о 13:00 год у Царичанській ЗОШ І-ІІІ ст (спортивна зала) .

22 лютого 2020   року початок змагань  о 09:00 год

Царичанська ДЮСШ (зал) -чоловіки -аматори

Царичанській ЗОШ І-ІІІ ст (спортивна зала) – жінки аматори та дівчата (молодь)

Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.(спортивна зала) – чоловіки ветерани 45+, жінки аматори

Могилівський сільський будинок культури  (спортивна зала) – парубки (молодь)

об   11:00 год  - урочисте відкриття кубкового турніру  в Царичанській ЗОШ І-ІІІ ст.

23 лютого 2020  початок о 09:00 год  фінальне  змагання  у категорії чоловіки аматори  -   зал Царичанської  ДЮСШ.

Запрошуємо шанувальників волейболу до перегляду змагань!