Шановні жителі громади!

Дата: 20.02.2020 16:10

20 лютого наша держава відзначає річницю трагічних подій на майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та Учасників Революції гідності.
Україна заплатила високу ціну за свій вибір – бути частиною Європи. Пам’ятаємо та схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя за справедливість, за український народ, заради кращого майбутнього своєї країни.
У Царичанці вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника  Тарасу Шевченку.
До дня вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні в Прядівському комунальному закладі культури проходить тематична виставка "Небесна Сотня. Герої не вмирають" та віртуальна фото-виставка "Лицарі небесної сотні". У Новостроївському сільському клубі проведена година пам’яті  земляка Сагайдака Юрія Михайловича, який загинув у зоні АТО.
У  навчальних закладах громади проведено  виховні години «Герої не вмирають», оформлені тематичні стенди, учні  переглянули  цикл документальних стрічок, присвячених українським героям  «Моя земля».
Просимо згадати і вшанувати в ці дні Героїв Небесної сотні. Вічна пам’ять їм,  вічна шана їхнім сім’ям  і близьким, миру і процвітання нашій державі!

Царичанської селищної ради