Моє багатство-рідна мова.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у всіх закладах освіти Царичанської селищної  ради проведено тематичні дні, години духовності, поезії, конкурси читців та  виставки-довідкові столи.

Дуже цікавим став для дітей Бабайківської ЗОШ І-ІІІ ст. мовозначний турнір «Буду я навчатись мови золотої», організований сільським бібліотекарем Портянка А.М та учителем української мови Налісною Г.І. У інтелектуальній грі взяли участь 2 команди «Розумники» і «Розумниці». Школярі демонстрували знання українського фольклору, фразеології , словникового багатства рідної мови. Свято пройшло у доброзичливій, творчій атмосфері. А перемогла ,як і годиться , дружба.

Не будемо забувати, що мова рідного народу і найвеличніша, і найсвятіша. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

Бережімо духовний скарб нашої нації!