На Масляній неділі

На  цьому тижні   з 24  лютого по 01 березня українці святкують  Масляну. Це  свято символізує прихід весни та пробудження природи.  Наші предки не тільки прощалися з зимою, а також вшановували Сонце. Вони пекли маленькі сонечка - млинці, які зараз стали основним символом свята.
Масляну  прийнято святкувати весело та щедро. На цьому тижні  25 лютого 2020  року  директор ККЗ " Бабайківський Будинок культури" Даниленко О.І. та завідуюча КЗК " Бабайківська сільська бібліотека" Портянка А. М. провели для учнів КЗК "Бабайківської ЗОШ l-lll  ст. цікавий народознавчий захід "Вже Масляна в гості іде." Ведучі ознайомили дітей з традиціями веселого свята. У ході народознавчої подорожі дітей чекали різноманітні конкурси, ігри, розваги та хороводи. Неочікуваним сюрпризом для дітей стало частування смачними млицями, які приготували ведучі.
Весна вже на порозі!