Як зустрічали весну в Прядівці

Дата: 02.03.2020 14:25

29 лютого Прядівка відсвяткувала Масляну,  так жителі та гості села  проводжали  зиму . Усіх присутніх, а їх зібралося чимало в центрі Прядівки, привітав  староста Олександр  Божко .  Ведуча розповідала про історію свята та його традиції, а між виступами талановитих школярів Прядівської ЗОШ І-ІІІ та місцевих народних аматорів сцени проводилися веселі конкурси та змагання. Після свята, традиційно, під фінальну пісню від усіх учасників відбулося «спалення опудала», що  символізує прихід весни.
Присутні мали змогу придбати смачні  пряники Морковіної Юлії, декоративні прикраси  створені Салатовкою Дариною. Для малечі також були розваги - джампінг, електромобілі, солодка вата та попкорн різних смаків, навіть невеликий дощ їх не сполохав! Гуляння продовжилося дискотекою під спів музиканта.
Прядівчани  дякували небайдужим жителям села, які готували всі смаколики - млинці, вареники, пиріжки та кашу, якими частували односельчан та гостей, підприємцям за допомогу в організації  свята, поварам ДНЗ "Сонечко" і Прядівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівникам старостинського округу. Дуже активною була прядівська  молодь (хоча рамки віку дуже коливалися в обидві сторони) , яка завзято допомогала в організації свята. Гарний настрій та спілкування  вдалося.
 Вітаємо всіх з Весною!