Благоустрій населених пунктів Царичанської громади триває

З початку березня   активізуються заходи  щодо приведення у належний санітарний стан населених пунктів громади. Тривають роботи з благоустрою та санітарного очищення місць загального користування. На даний час проводиться прибирання паркової зони біля центральної площі та  обрізка дерев по вул. Театральній в смт. Царичанка, в с. Івано-Яризівка по вул. Службовій здійснюються роботи по улаштуванню нової огорожі кладовища .

Звертаємось до  керівників підприємств, установ, організацій,  жителів громади з проханням упорядкування  власних дворових територій,  територій виробничого і  комерційного призначення та  недопущення утворення стихійних  сміттєзвалищ на території  населених пунктів та за їх межами.

Царичанської селищної ради