Шевченківський тиждень

Дата: 03.03.2020 16:56

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

В історії завжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить і ім’я великого українського поета Тараса Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі ми згадуємо Великого Кобзаря.

На протязі 02 - 12  березня 2020 року у рамках Шевченківського тижня в закладах освіти Царичанської селищної ради  буде проведено ряд культурно-освітніх заходів, зокрема:

- від наймолодших до старших - усі школярі візьмуть  участь у  виховних  годинах та годинах спілкування  «Торкаємось душею Кобзаря»  та «Уклін тобі, Кобзарю»;

- для  учнів 9-11 класів підготовлено  відео - презентації «Шевченко знаний і незнаний», «Живе  під сонцем України Шевченкове слово»;

-      літературний брейн-ринг для старшокласників «Сторінками творів Кобзаря»;

- буде відкрита  літературна вітальня  «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (10-11 кл.);

- конкурс малюнків та виразного читання віршів «Шевченкова весна» (2-5 кл.);

- Шевченкознавчі вікторини «Цікаві факти із життя і творчості Великого Кобзаря»   (8-11кл.);

- перегляд і обговорення фільму «Тарас Шевченко» (постановка   І. Савченка) (9-11 кл.).

У закладах оформлені тематичні виставки  фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури  «Вічний, як народ», «Незабутній Кобзар» та  книжкові вернісажі «Шевченко не поет, а голос душі українського народу».

Сьогодні, як ніколи, важливим є виховання патріотичності серед підростаючого покоління. В цьому ми сміливо наслідуємо Кобзаря.