Святкові заходи у старостинських оругах : «Жінки завжди прекрасні»

Бабайківський старостинський округ

06 березня 2020 року  о 15-00  год  Бабайківський будинок культури – концерт «З любов’ю до жінок»;

07 березня 2020 року о 16-00 год     Новостроївський сільський клуб –  святкова концертна програма «З весняним настроєм».

Михайлівський старостинський округ

07 березня 2020 року о 12-00 год     Михайлівський  сільський будинок культури –  святковий концерт «Для Вас, жінки».

Юр’ївський старостинський округ

04 березня 2020 року  о 15-00  год  Юр’ївський сільський  будинок культури – розважальна програма «Супер- мама»;

06 березня 2020 року о 12-00 год     Преображенський  школа І-ІІІ ст.–  святкова концертна програма «Для наших мам» та вечір для старшокласників;

06 березня 2020 року о  20-00 год  Преображенський сільський будинок культури – святкова дискотека.

Прядівський  старостинський округ

06 березня 2020 року  о 10-00  год  урочисте відкриття Молодіжного центру  «Чіл@ут place»  – вільного простору для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив молодих прядівчан (адміністративна будівля).

Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі,  гармонії, щастя та любові!

Царичанської селищної ради