Святковий концерт для жінок Царичанської громади

Дата: 05.03.2020 17:37

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса.  Саме прекрасна половина людства пробуджує у чоловіків найкращі почуття, надихає їх на нові сили, допомагає стати кращими та сильнішими.
    Сьогодні, 05 березня, у Царичанці відбувся святковий концерт  «Свято Весни-Свято Краси». Зі сцени  звучали найкращі  побажання та теплі слова   від чоловіків. Представниць прекрасної статі привітали селищний голова Геннадій Сумський, депутат обласної ради Гошгар Аладдін огли Мухтаров,  помічник народного депутата України Дмитра Чорного - Олександр Мартинець, депутат районної ради Олександр Дубовик та представник Царичанської райдержадміністрації  Валерій Балан. Вітаючи присутніх у залі жінок відмітили, що жінка  кожного дня  наповнює життя  своєю ніжністю, теплом та радістю, дарує хвилини щастя, запалює у серцях кохання.
   Чудовим подарунком для чарівних жінок  стала концертна програма за участю  талантів Царичанської громади.
Багато теплих і ніжних слів лунало в залі на адресу жінок. Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані всім присутнім дівчаткам, матусям, сестрам, бабусям. Учасники  художньої самодіяльності  своїми виступами подарували присутнім чудовий настрій.
   Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, нагороджуючи кожного з артистів оплесками. З гарним настроєм, квітами  та солодкими подарунками від Царичанського селищного голови та депутата обласної ради залишали будинок культури після концерту Царичанські жінки, дякуючи  артистам та організаторам.

Виконавчий комітет                                                                                                                                                        Царичанської селищної ради