Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Від ідеї до втілення Молодіжний центр для прядівської молоді

Від 06 березня 2020року у прядівської молоді є своє місце – молодіжний центр "Чіл@ут place",розміщений в адмінбудівлі старостинського округу. На  урочистому відкритті
селищний голова Геннадій Сумський побажав Молодіжному центру бути тим місцем де постійно вирує життя -заходи ,навчання,змістовне дозвілля,майстер-класи -"Сьогодні ми ще раз підтвердили, що молодь чуємо і всіляко сприяємо її розвитку."

Молодіжний центр має стати тим місцем, де сільська молодь зможе реалізувати свої ідеї, відпочивати,навчатися, розвивати лідерські здібності, долучатися до співпраці у напрямку розвитку громади.

Молодіжний центр відкритий для усіх молодих та амбітних людей!
З гарною подією прядівчан привітало керівництво Царичанського району. Не обійшлося й без подарунків. З нагоди відкриття центру селищний голова вручив сертифікат на придбання комп'ютерної техніки . Вітання та подарунок активна молодь отримала й від обласного депутата Гошгара Аладдіна огли Мухтарова.  
В цей день квітами та приємними подарунками селищний голова та депутат обласної ради привітали зі святом Весни прядівських жінок  -трудові колективи сільської амбулаторії,школи,дитсадка,поштового відділення.« повернутися до списку новин