«З любов’ю до жінок» . Вітання в старостинських округах Царичанської громади

7 березня 2020 року  в Новостроївському сільському клубі відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня. Жінок привітала староста Бабайківського старостинського округу –  Валентина Чвертка, депутат селищної ради – Любов Чорна  та завідувачка сільським клубом – Любов Пісоцька. Лунали веселі пісні, вірші, показували  цікаві сценки,  а для молоді  - святкова дискотека. На день раніше у Будинку культури с. Бабайківка  жінок привітали концертною програмою " Для Вас жінки". По закінченню святкових заходів і в  Бабайківці і Новостроївці для  жінок був подарунком солодкий стіл від депутата обласної ради Гошгара Аладдіна огли Мухтарова, старости Бабайківського старостинського округу, депутатів селищної ради  Кристаля  І.М. та  Чорної Л.О.

04 березня  в Юр'ївському сільському будинку культури  з нагоди Свята Весни і краси  було проведено шоу "Супер мама". Оригінальні конкурси та вікторини, справжні змагання підняли настрій і глядачам і учасникам . Номінації «Мама перукар», «Мама кулінар» отримали найактивніші  та найкращі на погляд  журі учасники.  У залі звучали теплі вітання для жінок, усі отримали солодкі призи та весняні квіти.

У Дубівському сільському клубі  до   свята  8 березня  проведено  святкову концертну програму. Привітали жінок з весняними святами  - депутат селищної ради Петро Сергієнко, завідувачка клубом  Тетяна Мазуркевич. Учасники художньої самодіяльності вітали своїми піснями та танцями, які були виконані з любов’ю для мам та бабусь. Діти подарували всім жінкам подарунки,  зроблені  своїми руками за допомоги Опацької Ірини.Приємний сюрприз для присутніх - солодощі та фрукти від директора агрофірми «Грант» В.Р. Феника.

Михайлівських   жінок 07 березня у сільському  будинку культури привітали староста Володимир Лях  та депутат селищної ради Артур Шеремет. Неперевершені місцеві таланти подарували гарний концерт. Сільські актори та музиканти  створили  теплу атмосферу і забезпечили святковий  настрій. Вкінці свята – солодкі подарунки для жінок.