Публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету за 2019 рік

Дата: 16.03.2020 15:53

12 березня 2020 року в залі засідань виконавчого комітету Царичанської селищної ради відбулося публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету за 2019 рік та інформації головних розпорядників коштів селищного бюджету про виконання селищного бюджету за 2019 рік відповідно до  статті 28 Бюджетного Кодексу України.

Захід проведено під головуванням голови Царичанської селищної ради Сумського Г.В.,  за участю  керівників структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради – головних розпорядників коштів селищного бюджету, керівників та головних бухгалтерів бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету, одержувачів бюджетних коштів , представників громадських організацій.

Кожним розпорядником коштів детально проаналізовано кількісні та якісні показники використання бюджетних коштів з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків.

Детально ознайомитися з інформацією про виконання селищного бюджету за 2019 рік можна на сайті Царичанської ОТГ: https://tsarichanka-gromada.gov.ua/zvit-pro-vikonannya-bjudzhetu-za-2019-rik-1581942504/

Також на сайті громади розміщена інформація про використання коштів селищного бюджету за 2019 рік по виконавчому комітету Царичанської селищної ради: https://tsarichanka-gromada.gov.ua/informacii-pro-vikoristannya-koshtiv-selischnogo-bjudzhetu-za-2019-rik-po-vikonavchomu-komitetu-carichanskoi-selischnoi-radi-1584359311/