ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 17.03.2020 18:18

Сьогодні, 17 березня 2020 року , на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215, відповідного розпорядження голови виконавчим комітетом Царичанської  селищної ради введено додаткові  міри щодо посилення карантинних заходів на території Царичанської  ОТГ,  а саме:  відзавтра мають призупинити роботу  заклади (незалежно від форми власності та підпорядкування) громадського харчування (кафе, ресторани тощо),  інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни та виробами медичного призначення,  а також торгівельної діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту).

Посилені  міри карантинного захисту  діють з 18 березня до 3 квітня 2020 року.

Прохаємо з розумінням віднестися до вимушених мір забезпечення безпеки наших мешканців!

Царичанської селищної ради