Звернення Царичанського селищного голови щодо коронавірусу.

Дата: 19.03.2020 16:56

Шановні жителі Царичанської громади !

Цими днями на території нашої громади, як і на всій території України  введено карантин.

Для багатьох наших мешканців закриття дитсадків, шкіл, заборона проведення заходів, обмеження діяльності створюють значні незручності. Деякі громадяни обурені, не розуміють ситуацію та легковажно відносяться до введених мір.

Звертаю Вашу увагу на те, що ввесь світ вживає безпрецендентних заходів - закриває кордони, відміняє авіарейси, вводиться комендантський час.

У ситуації, що склалась на сьогоднішній день не повинно бути паніки, але кожен з нас повинен розуміти серйозність ситуації та діяти відповідально. Не будемо втрачати час, бо кожний день зволікання  дає можливість поширенню хвороби.  Як показує досвід інших країн, найважливішим та найефективнішим у даній ситуації є обмеження контактів, соціальна дистанційність. Щоб максимально себе убезпечити при можливості залишайтеся вдома, постійно дотримуйтесь правил гігієни.

Кожен з Вас повинен зробити свідомий вибір, як цивілізований громадянин. На жаль, від цієї напасті ніхто не застрахований. Пам’ятайте, що від нашої поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя оточуючих.

Прохаю з порозумінням віднестись до карантинних заходів!

Геннадій Сумський