ВАЖЛИВО : При симптомах респіраторних захворювань зателефонуйте сімейному лікарю

Якщо Ви маєте симптоми гострої респіраторної інфекції чи підозри на Covid-19, рекомендовано не йти безпосередньо в амбулаторію чи поліклініку, а, передусім, зателефонувати до свого сімейного лікаря.

Якщо у вас немає особистого номера, рекомендовано дзвонити у медзаклад, де підписана декларація.

Якщо пацієнти, які телефонують, не мають декларації з лікарем, медичний заклад в будь-якому випадку  надасть телефоном консультацію, а за потреби — прийме в медзакладі.

Важливо нагадати, що не треба одразу не йти в медзаклад, а обов’язково зателефонувати, перед тим як прийти.

Медпрацівник, який відповідає на телефонні дзвінки чи кожен сімейний лікар, якому дзвонить пацієнт, має чіткий алгоритм дій, у разі звернення пацієнта телефоном.

Перелік телефонів сімейних лікарів  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Царичанської селищної ради додається.

Царичанської селищної ради