Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Про відповідальність за порушення правил карантину

На виконання протиепідемічних заходів, упередження поширення інфекції проводиться моніторинг  мешканців Царичанської громади, які повернулись та планують повернутись із-за кордону з метою проведення з ними роз’яснювальної роботи щодо самоізоляції та дотримання карантинних заходів.

Для проведення моніторингу прохання до мешканців Царичанської громади, які повернулись із-за кордону  на протязі  останніх 30-ти днів повідомити про це відповідальним працівникам виконавчого комітету селищної ради за телефонами:

(05690) 3 - 27-42 або  095 -925-64-79, 097-838-00-39.

 

Зазначимо, що кожен, хто повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти двотижневу самоізоляцію. Про це повідомляє МОЗ України. Самоізоляція передусім означає, що впродовж щонайменше 14 днів такі люди мають уникати будь-яких контактів з іншими, щоб зменшити ризик можливої передачі коронавірусу.

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів покладено на органи поліції, однак біля кожного такого громадянина поліція не поставить персонального співробітника, який би слідкував за його переміщенням. Дотримання умов карантину — це особиста відповідальність кожного.

Нагадуємо, що введена  адміністративна відповідальність: згідно ст. 44-3 КУпАП  Порушення правил щодо карантину людей.

 Так, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, інших актів законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами передбачає накладення  штрафу для громадян  від 17  тис. грн до 34 тис. грн,  для посадових осіб – від 34 тис.грн до 170 тис. грн.

                                                                                                                                 Виконавчий комітет

                                                                                                                    Царичанської селищної ради« повернутися до списку новин