Від слів до дій: Комфортні зупинки встановлені у с. Михайлівка та с. Івано-Яризівка.

Виконавчим комітетом Царичанської селищної ради, у рамках проекту DОBRE USAID SDIP-2 "Муніципальний транспорт" на умовах співфінансування  з селищного бюджету придбано дві зупинки, які встановлені у центральній частині с. Михалівка та в центрі с. Івано-Яризівка.  Численні звернення жителів цих сіл не залишились без уваги. Тепер мешканці  старостинських округів мають комфортні умови для очікування автотранспорту.

Найближчим часом в  рамках даного проекту планується встановлення ще 2-х зупинок на території Царичанської громади.

Царичанської селищної ради