Інформування суб’єктів господарювання щодо протиепідемічних заходів.

Дата: 26.03.2020 14:55
Кількість переглядів: 2058

У рамках  виконання протиепідемічних та карантинних заходів на території Царичанської громади,  з метою посилення виконання Національного плану протиепідемічних заходів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України №93-р від 03.02.2020 року  представниками виконавчого комітету Царичанської селищної ради ,  відділу Царичанського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Головного управління   Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області  та  дільничних офіцерів громади проводиться  роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання , що здійснюють торгівельну діяльність на території громади  щодо запобігання поширення коронавірусу.

Інформаційні пам’ятки містять дані про групи ризику, заходи по убезпеченню від зараження, способи передачі інфекції, заходи дезінфекції, обмеження щодо дистанції та кількості одночасного перебування відвідувачів на 1 од. площі.

Прохаємо працівників та роботодавців відповідально ставитись до власного здоров?’я та здоров’я оточуючих!

Царичанської селищної ради

Пам’ятка