Не будьте легковажними: Повідомлення для мешканців району!

Дата: 29.03.2020 17:51

На протязі вже декількох днів з-за кордону повертаються  українці, які самостійно або централізовано організованим транспортом  доставляються в регіони.

На спеціалізованих блокпостах, розміщених на в’їздах в Дніпропетровську область проводиться  анкетування приїзжих осіб, температурний скрінінг та  експрес-тестування виїзною епідеміологічною бригадою.

28 березня 2020 року на блокпосту в районі  с. Ляшківка під час такого огляду у однієї пасажирки  маршрутного мікроавтобуса, який віз  вісьмох жителів до Дніпропетровської та Запорізької областей  за результатами експрес-тестування підтверджено  інфікування COVID -2019. Це жителька м. Маріуполь. Для проведення уточнюючого додаткового обстеження з метою отримання остаточного результату  -  підтвердження чи спростування  хвороби, жінку спецтранспортом з блокпосту було направлено до  КНП «Міська клінічна лікарня №21 ім. проф.Є.Г. Попкової» м. Дніпро.

Інші  пасажири, серед яких двоє  мешканців Царичанського району,  оглянуті медиками, результати проведеного тестування - негативні. Виконані всі необхідні заходи дезінфекції та санітарної обробки транспорту, блокпосту.     На даний час наші громадяни  знаходяться  на самоізоляції. З ними  особисто спілкувався селищний голова Сумський Г.В., мешканці  свідомо виконують усі належні заходи, знаходяться під наглядом сімейного лікаря.  Повідомляємо, що наразі,  під постійним наглядом сімейних лікарів знаходяться  усі особи, що останнім часом прибули з-за кордону або мали  контакти з потенційно хворими.

Шановні громадяни!

Дуже прохаємо Вас, уникайте крайнощів : не піддавайтеся паніці, але  й не будьте легковажними!

Ставтеся відповідально до заходів, метою яких є припинення поширення вірусу.  Виконуйте всі рекомендації особистого захисту та  гігієни, щоб уникнути інфікування.

Царичанської селищної ради