Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Про рішення позачергової сесії Царичанської селищної ради

25 березня на позачерговій сесії  селищної ради прийнято рішення  про внесення змін до селищних цільових програм, про передачу міжбюджетних трансфертів до районного бюджету  та про уточнення показників селищного бюджету за рахунок додаткових надходжень від інших місцевих бюджетів на утримання установ, які надають послуги мешканцям району та фінансуються на даний час із селищного бюджету. Крім цього,  уточнено залишки власних коштів, коштів додаткової дотації з державного бюджету, освітньої та медичної субвенцій, що  утворилися на 01 січня 2020 року.

Зазначений фінансовий ресурс селищного бюджету спрямовано на  поточне утримання установ в сумі 1493,3 тис.грн, серед яких 273,6 тис. грн. додатково виділено  на заходи із забезпечення гарантованого рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій (упередження поширення інфекцій), а саме на лікарські засоби -13,5 тис.грн, на антисептики та дезінфекційні засоби – 92,4 тис.грн, засоби індивідуального захисту -152,7 тис.грн, на стаціонарні дезінфектори 15,0 тис.грн.

 На капітальні видатки для здійснення заходів соціально-економічного розвитку громади виділено 484,4 тис.грн.

Крім розгляду фінансових питань сесією прийнято рішення про призначення на посаду директора  КП «Царичанська  центральна  лікарня» Царичанської селищної ради  Погорілої С.М.  та рішення щодо  розширення  переліку соціальних послуг, які надаються Центром надання соціальних послуг виконкому селищної ради.

                                                                                                                     Виконавчий комітет

                                                                                                        Царичанської селищної ради« повернутися до списку новин