Оперативна інформація щодо епідеміологічної ситуації.

Станом на 30 березня 2020 року  за   даними  КП «Царичанська центральна  лікарня» Царичанської селищної ради  та  КНП «Царичанський ЦПМСД» Царичанської селищної ради  мешканців Царичанського району, з підозрою на захворювання  на коронавірус COVID-2019 на території району не зареєстровано.

Додатково повідомляємо, що на контрольно-пропускному посту на в’їзді в Царичанський район  продовжується  інспекційна робота щодо  громадян, які повертаються з-за кордону.  Здійснюється температурний  скрінінг та анкетування осіб з питань  стану здоров’я , самопочуття, з  якої країни прибули та ін. Виїзна епідеміологічна бригада проводить тестування осіб, що прибули з- за кордону. Випадків  отримання позитивного тесту на протязі 29  березня та у першій половині дня 30 березня 2020 року не зафіксовано.

Вчергове закликаємо : при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Царичанської селищної ради