Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Оперативна інформація щодо епідеміологічної ситуації.

Станом на 30 березня 2020 року  за   даними  КП «Царичанська центральна  лікарня» Царичанської селищної ради  та  КНП «Царичанський ЦПМСД» Царичанської селищної ради  мешканців Царичанського району, з підозрою на захворювання  на коронавірус COVID-2019 на території району не зареєстровано.

Додатково повідомляємо, що на контрольно-пропускному посту на в’їзді в Царичанський район  продовжується  інспекційна робота щодо  громадян, які повертаються з-за кордону.  Здійснюється температурний  скрінінг та анкетування осіб з питань  стану здоров’я , самопочуття, з  якої країни прибули та ін. Виїзна епідеміологічна бригада проводить тестування осіб, що прибули з- за кордону. Випадків  отримання позитивного тесту на протязі 29  березня та у першій половині дня 30 березня 2020 року не зафіксовано.

Вчергове закликаємо : при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

 

                                                                                                     Виконавчий комітет

                                                                                                    Царичанської селищної ради« повернутися до списку новин