Он-лайн консультації щодо питань виявлення та поширення коронавірусу

2 квітня для громад партнерів #Програми_DOBRE пройшов он-лайн тренінг,в якому взяли участь представники Царичанської громади. за участю директорки відділу зв'язків з громадськістю Coca-Cola Ukraine Олесею Жулинською та лікаря-невролога, директорки Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України Мар'яни Возниці.Тренінг "Кризові комунікації під час пандемії" було організовано Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID DOBRE.

3 квітня працівники виконавчого апарату та члени робочої групи з питань запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території  Царичанської громади  взяли участь у вебінарі «Пандемія №COVID19. Практичні поради  для місцевого самоврядування» від  фахівців Центру громадського здоров’я МОЗ  України. Під час тренінгу та вебінару  представники громад отримали практичні поради від експертів щодо виявлення, поширення та боротьби з коронавірусом. Порушені питання спілкування з громадою підчас пандемії , як знизити ризики зараження в громадських місцях та ін.

Шановна громадо станьте прикладом для рідних під час спалаху коронавірусної інфекції, дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм, піклуйтеся про близьких та будьте відповідальними.

Залишайтеся вдома!

Царичанської селищної ради