Царичанська районна лікарня отримала нового керівника.

Дата: 06.04.2020 13:28

06 квітня 2020 року відбулося представлення головного лікаря вторинної ланки медицини Царичанського району – КП «Царичанська центральна лікарня» Царичанської селищної ради - Погорілої Світлани Михайлівни, яка за результатами конкурсу призначена на посаду рішенням сесії Царичанської  селищної ради від 25.02.2020 року №1809-62.
Нового керівника колективу медичних працівників   представили селищний голова Геннадій Сумський та голова райдержадміністрації Людмила Саліженко і  побажали Світлані Михайлівні  високих професійних звершень на ниві забезпечення мешканців району  якісними медичними послугами та щоб в колективі завжди панувала атмосфера підтримки і взаєморозуміння.
На сьогодні в лікарні є ряд важливих і проблемних питань,  які потрібно вирішувати негайно - як у плані покращення матеріально-технічної бази, так і якості надання медичних послуг, тому життєвий та професійний досвід нового керівника стане підґрунтям для успішної діяльності та розвитку закладу.
Звернувшись до колег,   Світлана Погоріла  зазначила, що налаштована на результативну співпрацю, аби й надалі покращувати якісні та кількісні показники роботи, підвищити позитивний імідж лікарні, і це реально зробити, адже тут працюють хороші лікарі та медичний персонал, які завжди готові прийти на допомогу хворій людині.
                                                                                                                        Царичанської селищної ради