Шановні керівники, власники магазинів та інших закладів, які працюють в умовах карантину!

З метою дотримання вимог, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), в першу чергу подбайте про забезпечення  своїх працівників засобами індивідуального захисту від пандемії коронавірусу, а саме:
• маски респіраторні та медичні;
• дезінфікуючі засоби для рук;
• рукавички;
• дезінфікуючі засоби для поверхонь та підлоги;
• пристрої для знезараження приміщень.

Забезпечте недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла.

Для торгівельних закладів – необхідно зробити розмітку щодо безпечної відстані в касових зонах та, в разі необхідності, на вулиці, а також здійснювати постійне вологе прибирання та санацію приміщення, встановлювати засоби дезінфекції  та одноразові рукавички на входах. Запровадити технологічні перерви з метою проведення поточних прибирань та дезінфекції, провітрювання приміщень.

Опрацюйте механізм щодо обмеження максимально допустимої одночасної кількості  людей у приміщенні магазину. Всі працівники вашого закладу мають ходити у  масках,  дотримуватись правил особистої гігієни.

Нагадуємо про відповідальність за невиконання вимог, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Під покарання можна потрапити загалом за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, які встановлюються спеціальними законами та рішеннями влади, зокрема місцевої.

Царичанської селищної ради