Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Допомога та підтримка малозахищених верств населення в умовах карантину.

     Міністерством соціальної політики спільно з Національною мережею продуктових магазинів АТБ з  03 квітня 2020 року розпочато роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами. Корпорація  АТБ виділила 100 млн. грн, а це 572 571шт. продуктових наборів, які будуть передані соціально незахищеним верствам населення у 191 міста та селища в 24 областях України.
        Із 08 квітня 2020 року проект стартує і в громаді.  Для забезпечення усіх громадян, які обслуговуються в КЗ «Царичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Царичанської селищної ради від ТОВ «АТБМаркет» отримано  благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів  в кількості 401 шт. орієнтованою вагою 12 кг кожний (борошно, крупи, макаронні вироби, цукор, олія, чай та ін.). Соціальними працівниками закладу проводиться доставка цих продуктових  наборів до усіх підопічних   на території  Царичанської громади, Китайгородської ОТГ та Цибульківської сільради, які  наразі обслуговуються територіальним центром. Продуктові набори отримають особи з інвалідністю, одинокі пенсіонери, малозабезпечені особи,так як в умовах карантину більшість з них самоізольовані.  
        Висловлюємо подяку керівництву ТОВ «АТБМаркет»  за те, що не  стоїте осторонь сьогоднішніх викликів і  долучаєтесь до допомоги.
       Спільними зусиллями допоможемо тим, хто цього потребує!
                                                                                                                                     Виконавчий комітет
                                                                                                                      Царичанської селищної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин