Про рішення 63 сесії Царичанської селищної ради.

Дата: 08.04.2020 16:54

08 квітня 2020 року  на  сесії  селищної ради  розглянуто ряд важливих питань щодо забезпечення діяльності громади.

Депутати проголосували   за внесення  змін до селищних цільових програм в частині коригування вартості об’єктів, фінансування яких буде проводитися з обласного та селищного бюджету. Так, в обласному бюджеті вже передбачені кошти на реконструкцію центральної площі та паркової зони в смт. Царичанка, капітальний ремонт Царичанської ЗОШ I-III ст та капітальний ремонт дороги по вул. Центральній с. Юр’ївка. Також збільшена сума на підтримку закладів охорони здоров’я на 183,1 тис. гривень.

Наступним питанням черги денної було внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік. Серед ключових та пріоритетних напрямків, на які виділено кошти є:

• проведення капітального ремонту системи опалення в Царичанській філії I-II  ступенів – 733,2 тис. гривень;
  • поточний ремонт медичного обладнання в КП «Царичанська ЦЛ» ЦСР – 158,0 тис. гривень (за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатом обласної ради Мухтаровим Г.А.);
  • покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти – 399,4 тис. гривень;
  • закупівля засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи – 447,8 тис. грн (цільові кошти державного бюджету та співфінансування з селищного бюджету);
  • проведення стимулюючих виплат працівникам територіального центру для забезпечення реалізації заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції – 110, тис.гривень тощо.

Крім розгляду фінансових питань сесією затверджено соціальну цільову програму «Молодь Царичанської громади на 2020-2022», затверджено  експертний звіт та проектно-кошторисну документацію з капремонту дверних прорізів в будівлі Царичанської філії I-II  ступенів, розглянуто деякі питання оренди приміщень бюджетних установ та земельні питання, які попередньо опрацьовані та схвалені  профільною депутатською  комісією.

Царичанської селищної ради