Індивідуальний захист - вимога сьогодення .

Завдячуючи працівникам комунальних закладів Царичанської громади, які долучились до виготовлення масок,  виготовлено 3000 шт. засобів індивідуального захисту. В  старостинські  округи Царичанської громади    передано  захисні маски для вразливих категорій громадян – малозабезпечених осіб, інвалідів, ветеранів, багатодітних сімей та  дітей під опікою, для соціальних працівників, працівників поштових відділень, ФАПів.

Захисні маски у прийомні та опікунські сім’ї,  сім’Ї, що опинились в складних життєвих обставинах на території Царичанки передали працівники соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету. Крім цього,   територіальному  центру  передано засоби індивідуального захисту для забезпечення одиноких громадян та пенсіонерів, що обслуговуються закладом.

Царичанської селищної ради