Обмеження по релігійних святах

Дата: 10.04.2020 13:10

Шановні жителі Царичанської громади!

Звертаємо Вашу увагу на ТИМЧАСОВІ ОБМЕЖЕННЯ  під час  святкових богослужінь на період карантину на території Царичанської громади.

1.З метою упередження  скупчення людей  на  під’їзді до Храмів буде заборонена стоянка автомобілів. Транспортні засоби можна залишити в центральній частині селища чи села.

2. Перебування вірян на богослужінні у будівлях Храмів заборонено.

3. Перебування на території Храмів дозволено в захисних масках  лише після проведення богослужіння.

4.Вхід  на територію Храмів( після проведення богослужіння ) дозволено через центральні вхідні ворота, вихід з території - через інші ворота позаду храму. Рух в іншому напрямку – ЗАБОРОНЕНО!

5.Дозволяється   одночасне перебування на території Храму 10 осіб із дотриманням  соціальної дистанції 1,5 м.

6. Прохаємо - по можливості відвідати  храм  лише одним представником родини.

7. Нагадуємо, що літні люди віком старші 60 років, відповідно встановлених урядом обмежень повинні перебувати на самоізоляції,  Тому, прохаємо Вас  утриматися від відвідування богослужінь, а в разі нагальної потреби -доручити зробити це дітям чи онукам, знайомим.

Організацію  і контроль обмежень будуть  здійснювати   працівники поліції, священнослужителі та громадські активісти.

Шановні мешканці громади, прохаємо  бути відповідальними, Ваше життя і здоров’я в Ваших руках. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!

Давайте будемо витриманими і толерантними, достойно і без втрат переживемо сьогоднішні випробування!

Віднесіться з розумінням до встановлених обмежень та при можливості ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА.

Царичанської селищної ради