Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

У боротьбі з вірусною небезпекою – головне бути захищеними

         У п’ятницю, 10 квітня 2020 року медзакладам громади первинної та вторинної ланки  передано 450 захисних халатів, які придбано за рахунок коштів селищного бюджету.

         Цими днями  також проводилась видача  халатів та масок, рукавичок поліцейським, які  разом з медиками контролюють дотримання самоізоляції громадянами,що повернулись з-за кордону. Передано маски, деззасоби для храмів  в Царичанці, Прядівці, Китайгороді,  200 пар одноразових рукавичок для медпрацівників  ланки первинної допомоги та райлікарні. Крім цього,  в заклади передано 90   захисних халатів, з них - 10 од. Царичанському ЦПМСД , 60од. - Відокремленому структурному підрозділу   «Царичанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень», 10 од.  -  для комунальників КП «Царичанське ВОЖКГ» Царичанської районної ради, які проводять збирання та утилізацію сміття, дезінфекцію об’єктів та транспорту. Названі вище засоби захисту та дезінфекції придбано за рахунок коштів ГО «Об’єднання для майбутнього» - внесків наших фермерів, підприємців, держслужбовців, працівників місцевого самоврядування, та ін. активних громадян.   Дякуємо усім небайдужим за підтримку та допомогу  у спільному вирішенні сьогоднішніх проблем!

         Виконавчим комітетом буде продовжена робота  щодо упередження поширення вірусної інфекції на території громади, зокрема у напрямку забезпечення  засобами захисту медиків, які знаходяться  на передовій  у боротьбі з вірусною небезпекою.

                                                                                                                                Виконавчий комітет

                                                                                                                   Царичанської селищної ради

 « повернутися до списку новин