Інформування, роз’яснення, профілактика.

Спільний рейд працівників поліції , виконавчого комітету селищної ради та держпродспоживслужби . Проводиться профілактична робота на ринку  з продавцями та мешканцями громади  щодо дотримання режиму індивідуального захисту, функціонування ринку в умовах карантину. Крім цього,  в громаді постійно проводиться інформування населення про корона вірус, про обмеження, карантинні заходи, роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємництва щодо  здійснення санітарної обробки приміщень, дотримання пропускного режиму в об’єктах торгівлі, правильного функціонування  аптек, магазинів, церков в умовах карантину та дотримання громадського порядку.

Царичанської селищної ради