Життя за новими правилами в умовах обмежень

Дата: 14.04.2020 11:29

Нагадуємо, що в зв’язку з небезпекою поширення вірусної інфекції на рівні держави  введено ряд  обмежень і  наразі діє заборона на:

•  перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;
  •  переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, тощо.

Додатково  повідомляємо, що рішенням   районної комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.04.2020 року  на території району запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, зокрема заборона на пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 06 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів.

Крім цього,  рішенням цієї ж  комісії з  метою  запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах району ЗАБОРОНЕНО відвідування населенням лісів і в’їздів до них  транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються з лісогосподарською метою, у період пожежної небезпеки.

Шановні громадяни! Нагадуємо про відповідальність  у разі можливих порушень  Правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, інших актів законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, а саме  -   адміністративна відповідальность у вигляді накладення штрафів: на громадян – від 17 000 до 34 000 грн, а на посадових осіб – у розмірі від 34 000 до 170 000 гривень.

Царичанської селищної ради