Засоби захисту для медиків Царичанської підстанції швидкої допомоги .

Лікарі та медичні працівники — справжні герої у боротьбі з вірусом, адже саме вони знаходяться у зоні особливого ризику.

Тому, у цей складний  час допомогу  від виконавчого комітету Царичанської селищної ради та ГО «Об’єднання для майбутнього» у вигляді засобів індивідуального захисту (20 захисних халатів, деззасоби) , які є вкрай необхідними в умовах карантину,  сьогодні отримав медичний персонал Царичанської підстанції  Кам’янської станції  швидкої допомоги .

Разом допоможемо та підтримаємо наших медиків,  тому що  вірусна загроза вимагає не тільки ефективних дій влади, але й об’єднання зусиль широкої громадськості, медиків, бізнесу, благодійників, усіх небайдужих громадян!

Царичанської селищної ради