Великдень у кожну хату

Дата: 18.04.2020 10:54
Кількість переглядів: 1719

Споконвіку   Пасха має  життєдайну силу, спонукає  до  примирення та  творення добрих вчинків. Для того, щоб свято Воскресіння Христового завітало у кожну домівку, виконавчим комітетом  спільно із територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовано та проведено благодійну акцію «Великдень у кожну хату».
 Для привітання з Великоднем малозахищених категорій громадян, людей  похилого віку, одиноких громадян, дітей під опікою та у прийомних сім’ях,  ветеранів, медпрацівників та інших активних жителів  нашої громади підготовлено незвичні вітання – освячена паска та вода.  Освячення цих подарунків  проводилось  у Свято-Покровському Храмі   та у приміщенні селищної ради, які передано у 600 родин Царичанської громади. Ми долучилися до акції «Великдень у кожну хату»  з  тією метою, щоб  жителі, які в більшості знаходяться вдома,  зустрічали Великдень з освяченою паскою.
Соціальні працівники територіального  центру  та представники виконавчого комітету селищної ради  вітали приорільців  в Царичанці та  у всіх округах громади. Цибульківська сільська рада також долучилась до акції і в такий спосіб привітала  своїх громадян, які знаходяться на обслуговуванні КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Царичанської селищної ради.
    Нехай у це світле свято усі негоди нарешті розвіються та залишаться тільки любов і щастя,  радість надовго оселиться в душі.
Бажаємо міцного здоров’я,  сімейного затишку та добробуту!
 Будьте  здорові!

Царичанської селищної ради