Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Продовжуємо благоустрій : нові та оновлені дитячі майданчики на території громади

Насьогодні  працівниками КП «Господарник»  закінчені роботи по встановленню нового дитячого ігрового майданчика в районі 40-квартирного будинку  по вул. Царичанській 118/в ,  згодом - територію  благоустроять. На новому дитячому майданчику розміщено гойдалку, карусель, гірку,  пісочницю  та ін. елементи.

 Розпочались підготовчі роботи по улаштуванню майданчика по вул. Базівській  смт. Царичанка, придбано необхідне  обладнання.  Крім цього,  вже придбані і  найближчим часом будуть оновлені  ігрові елементи на  дитячому майданчику, розташованому  на 11 кварталі смт.Царичанка. У Прядівському старостинському окрузі на існуючому дитячому майданчику в центральній частині села встановлено додатковий елемент – гойдалка «Балансир».

Все це обладнання Царичанська селищна  рада придбала на прохання молодих сімей, які проживають на території  відповідних мікрорайонів. На майданчиках гратимуться дошкільнята та молодші школярі, які проживають у сусідніх будинках.

 

Варто відзначити активність мешканців с. Кущівка у Бабайківському старостинському окрузі,які  також  улаштували дитячий  майданчик для своїх дітлахів. Власними силами очистили територію та  провели  її благоустрій.  На майданчику  встановили  огорожу, пісочниці, лавочки, а  також качелю і  гойдалку «Балансир» , придбані за кошти селищного бюджету.

 

                                                                                                                                   Виконавчий комітет

                                                                                                                      Царичанської селищної ради

 « повернутися до списку новин