Висловлюємо вдячність за допомогу у привітанні з Великодніми святами

Минулими вихідними на  території Царичанської громади було організовано привітання з Великоднем малозахищених верств населення,  одиноких пенсіонерів, ветеранів, дітей-сиріт  та інших категорій громадян.

Дякуємо     керівництву  ТОВ «Дніпровського хлібокомбінату  №5» (Мороз А.В.),  ТОВ Хлібзавод  №3 м. Дніпро ( Вільнянський І.М.), АБК «Дніпро» (Іванов С.В.),  ПрАТ «Царичанський завод мінводи» (Сердечний О.Є.), Приватному  підприємцю Юрію Дроню за надану допомогу у підготовці святкових наборів для привітання, які попередньо були освячені священослужителями Свято-Покровського храму смт. Царичанка.

Особливо відзначимо соціальних працівників КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Царичанської селищної ради (Головкова І.О), які забезпечили доставку  вітань у всі куточки громади, а також старост Бабайківського (Чвертка В.А),Прядівського (Божко О.Г.),Михайлівського (Лях В.І.) та Юр’ївського (Чернявська Л.А.) округів  за  організацію роботи на своїх територіях.

Царичанської селищної ради