Царичанська ОТГ сьогодні : рух у напрямку місцевого економічного розвитку.

Дата: 27.04.2020 14:50
Кількість переглядів: 2060

Продовжуються роботи щодо створення на базі  КЗК "Царичанська центральна бібліотека" інтегрованого ділового та культурного Центру громади, в якому планується функціонування  інформаційно-ресурсної зони туризму,  зони історії і краєзнавства ОТГ,  а також облаштування Молодіжного центру та простору для створення сучасної та креативної бібліотеки.

Наразі тривають будівельно-монтажні роботи  по  проекту «Капітальний ремонт покрівлі КЗК «Царичанська центральна бібліотека» Царичанської селищної ради за адресою : вул. Театральна,16г», на реалізацію якого з селищного бюджету виділено 918,1 тис.грн.

Згідно проекту виконано демонтажні роботи щодо розбирання старої покрівлі ,триває улаштування покриття із металочерепиці загальною площею близько 985 м.кв  та  інші супровідні роботи - укріплення крокв, гідроізоляція,  монтаж елементів водостічної системи тощо.

Зазначимо, що  зараз на завершальному етапі тендерна процедура щодо визначення підрядника для капітального ремонту безпосередньо самої будівлі бібліотеки із проведенням енергозберігаючих заходів  загальною вартістю будівництва 4322,0 тис.грн.

Царичанської селищної ради