Правові консультації Південно-Східного міжрегіонального управління Мінюсту України (м.Дніпро)

Дата: 27.04.2020 15:09

Південно-Східне міжрегіональне  управління Мінюсту України координує діяльність органів юстиції на територіїї трьох областей: Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська та надає відповіді на актуальні правові питання громадян. Наразі консультацію з питань захисту  прав на майно надає начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  Іван Легостаєв.

У листі можна  ознайомитись  з  відповідями на такі питання:

1. З чим пов’язаний той факт, що в останні кілька років почастішали випадки рейдерства?

2. Які види майна найчастіше піддаються незаконному відбиранню?

3. Які власники найчастіше стають жертвами?

4. Що пропонує Мін’юст, які нові механізми для запобігання замаху на чужу власність?

5. Одним із основних законодавчих нововведень є встановлення вимоги нотаріального посвідчення документів. Що це таке?

6. Як використовуються сучасні інформаційні технології в боротьбі з рейдерством? Що таке сервіс SMS - МАЯК?

7. Встановлення заборони вчинення реєстраційних дій. Як працює механізм?

8. Як карантин вплинув на роботу по запобіганню рейдерських захоплень?

Царичанської селищної   ради

Як захистити своє право на майно.docx