Допомога від обласної влади у рамках протидії коронавірусу

Дата: 27.04.2020 15:43

Безкоштовні  набори із товарами першої необхідності  доставляються  до територіальних центрів  Дніпропетровської області. У кожному – продукти харчування, господарчі засоби та антисептики. Їх придбали обласним коштом та нині розподіляють серед малозабезпечених жителів Дніпропетровського регіону.

За інформацією Дніпропетровської ОДА загалом роздадуть 20 тис. таких пакунків, на ці цілі  з обласного бюджету виділено  майже 8,4 млн гривень.

Такі набори вже отримали і в Царичанській громаді. На протязі декількох днів  соціальні працівники розвозять їх адресатам. Серед них люди з інвалідністю, пенсіонери, ті, хто не має працездатних родичів, малозабезпечені сім’ї.

Селищний голова Геннадій Сумський та  голова райдержадміністрації  Людмила Саліженко передали набори від обласного штабу протидії коронавірусу  нашим мешканцям  поважного віку   у с.  Бабайківка  та смт. Царичанка.   Надалі продовжують доставку наборів з товарами першої необхідності  на території усіх старостинських округів соціальні працівники КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Царичанскьої селищної ради.

Вдячні за підтримку та допомогу, адже зараз в умовах карантину  це  особливо важливо.

Царичанської селищної ради