Будівництво автомобільної дороги Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка триває

Дата: 29.04.2020 14:22

За результатами   наради, що відбулась 28 квітня  в райдержадміністрації за участю  селищного і сільських голів з   представниками  власників інженерних комунікацій ( газо- та електропостачальних компаній ) та Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області узгоджено   карти-схеми  щодо напрямку проходження об’їздної траси  по території   Царичанського району. Зазначені погодження необхідні для  розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва автомобільної дороги загального користування державного значення Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області.

Селищним та сільськими головами  підписано відповідні  погоджувальні документи.  На території Царичанської селищної ради об’їздна  траса  буде проходити   зі сторони с. Рудка повз полів фільтрації бувшого ковбасного цеху  у напрямку с. Шарівка. Зауважимо, що дорога проходитиме по території зарезервованої земельної ділянки, яка розташована між земельними частками     (паями) , права  землекористувачів (землевласників) при цьому  порушені не будуть.

За інформацією служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області

Довідково:
          Нова автодорога будується в об’їзд населених пунктів Петриківка, Могилів, Лобойківка, Китайгород, Царичанка та Ляшківка.
При будівництві враховуються  потреби місцевих мешканців: монтаж металевих гофрованих конструкцій (біопереходи), які призначені для пропуску води, вільного пересування диких та свійських тварин та навіть для невеликих транспортних засобів. Завдяки цьому проектному рішенню  повинні суттєво зменшитись ризики виникнення дорожньо транспортних пригод на автошляху. На всій протяжності траси облаштовуються відкоси, труби для відведення дощової води, бордюри та розв’язки для виїзду до населених пунктів, опрацьовуються питання  освітлення транспортних розв'язок.

На сьогоднішній день  на території Петриківського району дорожники водночас на різних ділянках виконують декілька видів робіт:
- влаштування верхнього шару покриття із щебенево – мастикової асфальтобетонної суміші.
- влаштування монолітних фундаментів для опор зовнішнього електроосвітлення;
-укріплюванні роботи біля скотопрогону;
-влаштування поверхневого водовідведеня.

Загальна протяжність траси по Дніпропетровській області становитиме 57 км.

Виконавчий комітет Царичанської

селищної ради