Від слів до дій: нові зупинки на території громади

Для великої кількості мешканців  Царичанської територіальної громади  питання облаштування зупинок громадського транспорту дуже нагальні.

У продовження співпраці в рамках проекту DОBRE USAID SDIP-2 "Муніципальний транспорт"  на умовах співфінансування  з селищного бюджету придбано  дві зупинки, які  вже  встановили  по вул. Автомобільній  в с. Івано -Яризівка   та по вул. Івана Мазепи в смт. Царичанка.  Раніше, у березні цього року, такі ж   зупинки були встановлені у центральній частині с. Михайлівка та в центрі с. Івано-Яризівка.  Тепер, очікуючи транспорт, можна заховатися від негоди: сильных поривів вітру, дощу тощо.

Маленькими кроками продовжуємо роботи велику справу- благоустрій населених пунктів.