Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Царичанська центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу від місцевого мецената Ігоря Хижняка.

          6 травня до Царичанської центральної районної лікарні було передано медичне обладнання, побутову техніку та засоби захисту. Меценатом виступив генеральний директор мережі магазинів COMFY Ігор Хижняк. Благодійна допомога була організована за підтримки благодійного фонду Kiddo та завдяки співпраці з  Царичанською громадою і   райдержадміністрацією.

 

Медичний заклад отримав вкрай необхідне забезпечення для надання вчасної якісної медичної допомоги мешканцям району. Серед важливого обладнання – електрокардіограф, небулайзер, тонометри, безконтактні термометри, холодильники, пральні та сушильні машини, водонагрівач.  Медпрацівники забезпечені засобами індивідуального захисту, спеціальними захисними костюмами та антисептичними засобами. Також передано  батагофоункціональне ліжко, крісло-каталку, портативні біо-туалети, бактерицидні лампи  та протипролежневий матрац.

 

    Головний лікар Світлана Погоріла  з колегами приймала допомогу і щиро дякувала  меценату, який не  залишаєься осторонь  потреб громади і робить таку доброчинність.

Виконавчий комітет, селищний голова та депутатський корпус Царичанської селищної ради  також висловлюють  вдячність Ігору Хижняку  за сьогоднішню  підтримку медиків та небайдужість у вирішенні  інших соціально значущих питань  на території Царичанської громади .

 

 

 

                                                          Виконавчий комітет

                                                          Царичанської селищної ради.« повернутися до списку новин