У Царичанці встановлено камери відеоспостереження

Безпека в громаді – таке ж важливе питання, як і комфортне проживання у ній.

Цими днями у центральній частині смт Царичанка було влаштовано камери відеоспостереження. Завдання встановлених камер – це посилення безпеки населення, захист об’єктів громади та комунального майна.

Відеореєстратори  дають змогу бачити в реальному часі і переглядати відео в записі за досить тривалий період.  Для «любителів» порушувати  громадський  порядок   та псувати майно буде несподіванкою, що наявні камери чітко фіксують навіть те, що відбувається у нічну пору доби. Крім того,  з метою попередження вчинення правопорушень, відеоматеріали про «активних» порушників  будуть розміщуватись на  офіційній сторінці  громади в мережі Fasebook.

Облаштування системи відеоспостереження в смт Царичанка  здійснено за рахунок коштів селищного бюджету, як один із пріоритетних заходів для забезпечення безпеки жителів громади, передбачених Програмою  соціально-економічного та культурного розвитку Царичанської селищної ради.

На сьогодні  встановлено  6 камер  відеонагляду з потужною оптикою і кутом огляду 360 градусів та  здійснено монтаж  системи управління. В подальшому потужність системи дозволяє здійснити  розширення мережі відеоспостереження, додаючи нові пристрої кількістю до 64 одиниць.

Царичанської селищної ради