Вітаємо з 75-ю річницею Великої Перемоги!

Дорогі ветерани, учасники Другої Світової війни!

Шановні приорільці!

8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: День пам’яті і примирення та День   Перемоги над нацизмом.

Вітаємо усіх жителів громади з 75-ю річницею Великої  Перемоги!

Доземний уклін нашим поважним ветеранам ! Ми завжди пам’ятаємо, що 9 травня – це особлива дата для українського  народу. Це свято печалі й радості, пов’язане  зі спогадами буремних років війни, з весною та розквітом нового життя.

На жаль, в зв’язку з тимчасовими обмеженнями проведення  масових заходів , цьогоріч ми не можемо зустрітися разом  на святих для нас місцях, де увіковічена пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні  - меморіалах та  братських могилах, щоб віддати данину усім, хто  йшов тяжкими шляхами війни.

Але, пам’ять жива. Пам’ятаємо наших героїв, наших ветеранів , усіх тих, хто здобував для нас Велику Перемогу.

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої