Рокам ніколи пам’яті не стерти

З нами разом до вічного вогню

Прийдуть наші онуки й діти,

Щоб вшанувати ветеранів сивину,

Щоб низько до землі вклонитись...

Травневими днями біля меморіалів, пам’ятних знаків, обелісків у старостинських округах Царичанської громади вшанували пам’ять загиблих у Великій війні.  Невпинно йде час, але ті, хто здобував нам мирне життя залишаються  живими  в нашій пам’яті  і наших серцях.   За кожним із них стоїть великий подвиг та історія нашого народу.

Доземний уклін  та слова вдячності  учасникам війни, нашим ветеранам. Нехай в Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

Царичанської селищної ради