МОЗ України затвердило рекомендації щодо роботи закладів після послаблення карантину

Головний санітарний лікар України  Віктор Ляшко 9 травня затвердив рекомендації щодо роботи закладів у сфері торгівлі та надання послуг після послаблення карантину, яке відбулось з 11 травня.

Рекомендації окремо розроблені для перукарень та салонів краси, ресторанів і кафе, магазинів з продовольчими і непродовольчими товарами, стоматологічних кабінетів, медико-соціальних та інших закладів, яким дозволили працювати з 11 травня.

Доводимо до відома  жителів громади затверджені на даний час рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів, яких  повинні додержуватись суб’єкти господарської діяльності, споживачі послуг та  відвідувачі.

Царичанської селищної ради

Робота в закладах медико-соціального та соціального захисту.pdf

Робота закладів громадського харчування.pdf

Робота офісів по дозволених видах діяльності.pdf